první jarní

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: první jarní

Příspěvekod Garage Cafe » 12. 3. 2011 21:57

MedvědDuccini píše:
Horác píše:jéje...tak se mnou bys to asi nevyhrál... ;)
ale díky za důvěru... :D



no počkej, tady děláš tak co? Pojď, dáme si na zkoušku jeden termín a uvidíme 8-)



Hezký, duel ala férofka. Tak to bych byl opravdu zvědavej kdo to má víc v ruce. Sázím na Vlastíka Plamínka.
Garage Cafe
 

Re: první jarní

Příspěvekod Medvěd » 12. 3. 2011 22:05

Garage Cafe píše:
MedvědDuccini píše:
Horác píše:jéje...tak se mnou bys to asi nevyhrál... ;)
ale díky za důvěru... :D



no počkej, tady děláš tak co? Pojď, dáme si na zkoušku jeden termín a uvidíme 8-)



Hezký, duel ala férofka. Tak to bych byl opravdu zvědavej kdo to má víc v ruce. Sázím na Vlastíka Plamínka.


jj, zahazuju rovnou pod Matadorem.
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

Re: první jarní

Příspěvekod Garage Cafe » 12. 3. 2011 22:16

Rukavice nebo motku? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Garage Cafe
 

Re: první jarní

Příspěvekod Medvěd » 12. 3. 2011 22:20

Garage Cafe píše:Rukavice nebo motku? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



komplet set - medvěda i motku :D
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)


Re: první jarní

Příspěvekod thruxton » 13. 3. 2011 00:12

speedmax píše:2011 :!: :!: :!:
Tak dnes prvních cca150km na speed triplu, je to rok od roku horší. Vlevo díra jak barák a v pravo kolona "motorkářů" uprostřed cyklista :(
Chvíly jsem přemýšlel o enduru, než na mě z křoví z ničeho nic vyskočilo ktm ani se nerozhlídl, pak následovali další, jak divočáci. Tak jsem zmizel z okrsek na hlavní, kde mi zavazela parta čtyřkolek-páni se to asi báli umazat. Na pumpě sešlost chopperů asi nějaký nový gang ze seriálu - všichni na jakýchsi čínanech, asi je v globusu rozdávali k pracímu prášku.
Tak nějak nevím.....

Ty máš speed tripla?Který je to ročník a jak jsi s ním spokojený?
thruxton
 
Příspěvky: 82
Registrován: 30. 3. 2010 21:23

Re: první jarní

Příspěvekod speedmax » 13. 3. 2011 09:25

Mám 2008, koupil jse ho lehce škráblého od jednoho pána. Je to asi nejlepší na čem jsem jezdil. Malinko měký podvozek, ale pekelný motor, tříválec je kompromis, spodek dvouválce, vršek čtyřválce. Jezdil jsem R1 Gsxr k6 naloženou od yoshimury to bylo fakt dobrý, ale TOHLE je geniální, koupil jsem si ho abych zpomalil a nejsem si jistý, je to jako velkéj motard, zatáčky na koleno nebo smykem a výjezdy po zadním. Brzdy-monoblok brembo, kola marchessiny-vše základ od triumphu.Jsem vážně spokojený, hlavně se značkou, exkluzivní přístup k zákazníkům, servis.

Horác - já už to zkoušel, to ještě stála v mostě půlhodina pár korun, navíc jsme jezdily s německýma známíma ještě levněji, ale ted abych si vzal půjčku jen na startovný, nepočítám gumy, benzín atd. A hlavně ted už je každej kdo má prachy velkej závodník, koupí si novou mašinu, karavan, zázemí jak motoGP a na trati se pak motá jak nevím....
A už z toho pak nemáš radost, nebo tě tam někdo párkrát sundá v zatáčce a ani se ti neomluví.

Asi vyrazím jen občas, ale někam, kde umějí vyrábět silnice.

Medvěd - co chceš jezdit? Myslím kategorii a podrobnosti?
speedmax
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 744
Registrován: 7. 10. 2009 06:58
Bydliště: Sever

Re: první jarní

Příspěvekod Čurda » 13. 3. 2011 09:53

včera večer cestou z práce sem potkal kamaráda na H-D ....tak sem mu to na chvilku sebral ;) no bylo to poeticke :D ...jinak to vypadá že se chvilku ještě nesvezu :cry: :cry:
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: první jarní

Příspěvekod Horác » 13. 3. 2011 10:26

Aby nedošlo k mýlce...já nemyslel závody na okruhu, ale spíš volné jízdy...na závodění jsem už přece jenom dost starej, to by museli vypsat třídu pro "důchodce"... :lol:
Jednak to pořádně neumím, nemám na to fyzičku (i když na tom pomalu začínám pracovat) ale hlavně jak psal speedmax, je to o penězích... :(
Takže speciálně pro Garageho: já nemám žádné závodní ambice, takže Tvoje sázky jsou mimo...Ale mám na Tebe jeden dotaz: co Tví "noví" kamarádi? Když už jsi se vrátil na toto fórum, že bys nám napsal pár postřehů, jak to chodí jinde... ;)
DUCATI Paul Smart 1000LE...to je moje závislost...
Obrázek
Horác
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 2017
Registrován: 25. 9. 2009 19:04
Bydliště: Liberec

Re: první jarní

Příspěvekod Medvěd » 13. 3. 2011 11:33

speedmax píše:

Medvěd - co chceš jezdit? Myslím kategorii a podrobnosti?


chtěl bych zkusit CEC2 naked. Nemám ambice na bednu, přecijenom tuhle kategorii již dlouho okupují banditi a Plejba :D Jezdím pravidelně s agenturama a pod.

A Horáce spíš hecuju :twisted: ;)
Obrázek
Medvěd
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1514
Registrován: 1. 10. 2009 14:20
Bydliště: fšade :)

PředchozíDalší

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků