TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod Garage Cafe » 14. 11. 2009 20:50

No je origo a z roku 1966 , kolik byjste si řekli Vy? Naše JAWA 500 se prodává za 150 tis. a není to nic zvláštního .
Garage Cafe
 

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod Jirka » 14. 11. 2009 21:11

Garage Cafe píše:No je origo a z roku 1966 , kolik byjste si řekli Vy? Naše JAWA 500 se prodává za 150 tis. a není to nic zvláštního .


Myslím, že reálná cena toho Triumpha je tak 150.000,- a i tak bude těžko hledat kupce. Ceny strarých Jaw u nás je kapitola sama pro sebe. Tady se na to dali spekulanti, kteří vyhánějí ceny do nesmyslných výšek. Nedávno jsem viděl Californiu v pěkným stavu a ten týpek za ni chtěl 100.000,-. Starých panelek, califů, zetek jezdilo dřív mraky a nikdo to nechtěl, každý chtěl japonce. Pak to najednou všechno zmizelo ( už ani na venkově skoro na nic nenarazíte ) a teď se to objevuje za tyhle nehorázný ceny. Divím se, že to někdo za tyhle ceny kupuje.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod Garage Cafe » 14. 11. 2009 21:20

Nescafé píše:
Garage Cafe píše:No je origo a z roku 1966 , kolik byjste si řekli Vy? Naše JAWA 500 se prodává za 150 tis. a není to nic zvláštního .


Myslím, že reálná cena toho Triumpha je tak 150.000,- a i tak bude těžko hledat kupce. Ceny strarých Jaw u nás je kapitola sama pro sebe. Tady se na to dali spekulanti, kteří vyhánějí ceny do nesmyslných výšek. Nedávno jsem viděl Californiu v pěkným stavu a ten týpek za ni chtěl 100.000,-. Starých panelek, califů, zetek jezdilo dřív mraky a nikdo to nechtěl, každý chtěl japonce. Pak to najednou všechno zmizelo ( už ani na venkově skoro na nic nenarazíte ) a teď se to objevuje za tyhle nehorázný ceny. Divím se, že to někdo za tyhle ceny kupuje.

Třeba například:http://www.motoinzerce.cz/motorky/jawa/351917-500-ohc.html , zkrátka se spoléhají , že pracháčům je jedno kolik za věc dají, když je to hned a pěkný .
Garage Cafe
 

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod Jirka » 15. 11. 2009 09:08

Tak ta Jawa 500 OHC za 280.000,- to už je úplná zhovadilost. Asi naštvu jawisty, ale ty motorky zkrátka takovou cenu mít ani nemůžou. Neříkám, je to kus naší historie, ale dělat si z toho dojnou krávu?
Měl jsem Jawy celkem 3 ( nepočítám Pionýra ), ale moc dobře se pamatuju, co jsme se s nima natrápili ( úniky oleje, malý výkon, jízdní vlastnosti atd.atd ) než se nich dalo jakž takž jezdit. Byly to zkrátka jednoduché, technicky nevyspělé a zastaralé motky určené hlavně pro rusáky - tam jich šly snad miliony.
Chtěl jsem si z nostalgie zrestaurovat Californiu nebo Bizona, ale už mně to přešlo.
Jirka
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 1698
Registrován: 1. 10. 2009 21:45
Bydliště: Blansko

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod speedmax » 15. 11. 2009 09:44

Nescafé píše:
speedmax píše:


Kdyby ovšem pán za toho bonnevilla nechtěl 240tis


A pak že se u nás nedá koupit dobrá motorka s papírama. Akorát jsi mě předběhl a trošku vyrazil dech s tou cenou. To si dělá srandu ne?



Já jim to neberu, je fakt krásnej, ale já bych si ho prostě nekoupil. Sáhnul bych radši po nějakém orezlém, abych měl po večerech co dělat místo sledování degenerované televize. Stejně tak jako ta spousta japonských starších motorek. Pokud je v originál stavu a oprvdu má nějakou historii, pak to tu cenu má, ale takové sumy co se občas objeví?(Každá věc má svého kupce) :?:
Jen tak mimochodem jestli se vám tohle zdá moc koukněte se třeba na Vincenta, nebo závodní speciály.
speedmax
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 744
Registrován: 7. 10. 2009 06:58
Bydliště: Sever

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod Čurda » 15. 11. 2009 10:18

nemuzete michat jabka a hrusky, pulitr ac je to verk tak je to zajimavej motocykl a proti Triumphu jich je vyrobeno pomerne malo. samozrejme ze je Triumph lepsi motorove i podvozkem ale pulitr je proste exot a tak se na nej koukaj i v cizine,sam sem ho mel 13let a letos sem ho prodal za 240 a nestihal sem brat tel. teh 280 je uz docela dost a bude se prodavat asi spatne. jinak domenka ze olej tece jenom z JAW ??? hahaha :D Z Nortona me to chcije ze pulitr je bridil. kazdej kdo provozuje starou motorku vam rekne ze dokud to chcije je to dobry znamena to ze maze :D :D samzrejme ze se to da dost snizit pouzitim modernich tesnicih hmot.ten Triumph je docela dahej ale na druhou stranu se kouknete do inzerce venku jak ta motorka z neco stoji tak chtej ranec i tam, pripocti si dopravu a behani kolem a sme doma ;) je to jen kazdyho volba
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod duffy4 » 15. 11. 2009 23:55

http://www.motoinzerce.cz/motorky/moto- ... ia-ii.html tuny prace ale jako jo :D myslim ze by to byl fajn kafac
duffy4
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 139
Registrován: 25. 9. 2009 21:19

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod Hollas » 16. 11. 2009 00:04

duffy4 píše:http://www.motoinzerce.cz/motorky/moto-guzzi/354523-california-ii.html tuny prace ale jako jo :D myslim ze by to byl fajn kafac

škoda jedné guzzinky, ty vidle by ale musely jít dolů :-) a škoda že bude asi bez papírů...
Obrázek
Hollas
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 2141
Registrován: 28. 9. 2009 19:01
Bydliště: Zlín

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod SAWYER » 16. 11. 2009 01:08

dost dobrej základ.....tuna práce,ale litrovej motor...hmmmm
SAWYER
 
Příspěvky: 42
Registrován: 4. 10. 2009 01:25
Bydliště: HOLOMÓC

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod duffy4 » 16. 11. 2009 13:25

jo a nebo jak pise ze k tomu jde dat sajda takovej cafac se sajdou taky by mohlo byt dobry kdysi jsem videl guzzi se sajdou a to bylo moc zajimavy
duffy4
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 139
Registrován: 25. 9. 2009 21:19

PředchozíDalší

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron