TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Diskuze o motorkách ve stylu caféracer.

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod HlavaXBR » 15. 11. 2010 20:08

JJ ten rotax v jawe 634 to je paráda a prý tu přestavbu jde provést i dnes teda nevím jestli přímo i dnes ale jawa tuhle upravu povolovala. U kamoše ve stodole jedna moc pekná 634 leží kdysi bývla moje pak jsem mu ji prodal a on ji restauroval byla jak nová a při první vyjížďce na ni docela važně havarovala jeho přítelkyně ted už manželka hjolce se nicnestalo ale jawa byla dobitá dost. Mockrát mě napadlo vyáhnout ji má rozbitej předek kolo vidle a blatník jsou neúpoužitelný. Blatník už jsem dávno koupil ten chromovej říkal sem si když ne na ni tak na XBR třeba :D Napadlo mě že bych tam namontoval předek právě z XBR a říkal jsem si že by možná nebylo marný skusit tam dát i motor XBR valí se mi jich doma hromada jenže by to chtělo provést jako legální přestavbu což by podle mě šlo ale nemám na to nervy ale co jawa se nekazí a motory taky ne třeba jednou kdo ví.
NULLI SECUNDUS !
HlavaXBR
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 78
Registrován: 29. 10. 2010 19:20

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod HlavaXBR » 15. 11. 2010 20:11

Slkádačka to sice je ale určitě legalizovaná což je paráda a všechny naše motorky jsou vlastně skládačky jen to mohl v tom inzeránu přiznat ;)
NULLI SECUNDUS !
HlavaXBR
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 78
Registrován: 29. 10. 2010 19:20

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod PJ_1986 » 15. 11. 2010 21:02

HlavaXBR: tak Jawa už nějakej ten vztah s Hondou měla :) tak třeba by to šlo :lol:
užívám silnice na schizofrením jednobuchu od Hondy :)
PJ_1986
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 791
Registrován: 29. 11. 2009 15:58
Bydliště: Litoměřice

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod sannySRX » 15. 11. 2010 23:17

motor v srdci
život je boj a kdo chce žít musí bojovat

http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=83894&act=moto-denik-detail&ddid=55273
sannySRX
Uživatelský avatar
Člen CRC
Člen CRC
 
Příspěvky: 456
Registrován: 26. 9. 2009 22:28
Bydliště: Prágl

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod Čurda » 15. 11. 2010 23:58

HlavaXBR píše:JJ ten rotax v jawe 634 to je paráda a prý tu přestavbu jde provést i dnes teda nevím jestli přímo i dnes ale jawa tuhle upravu povolovala. U kamoše ve stodole jedna moc pekná 634 leží kdysi bývla moje pak jsem mu ji prodal a on ji restauroval byla jak nová a při první vyjížďce na ni docela važně havarovala jeho přítelkyně ted už manželka hjolce se nicnestalo ale jawa byla dobitá dost. Mockrát mě napadlo vyáhnout ji má rozbitej předek kolo vidle a blatník jsou neúpoužitelný. Blatník už jsem dávno koupil ten chromovej říkal sem si když ne na ni tak na XBR třeba :D Napadlo mě že bych tam namontoval předek právě z XBR a říkal jsem si že by možná nebylo marný skusit tam dát i motor XBR valí se mi jich doma hromada jenže by to chtělo provést jako legální přestavbu což by podle mě šlo ale nemám na to nervy ale co jawa se nekazí a motory taky ne třeba jednou kdo ví.

nevim jak je to s ROTAXEM ale do 634 sel dat legalne motor JAWA 500 OHC a pekne tam pasuje . videl sem nekolik takhle upravenejch 634 vse legalne s tp... jo a do634 jde taky moc pekne jawa 350 ohv... dokonce tady ji ma jeden napasovanou v nejaky Kawasaki a provozuje to na puvodnich papirech z J350 ohv
čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod HlavaXBR » 16. 11. 2010 07:52

JJ o jedný 634 s 500 ohc motorem taky vím teda ještě jsem ji neviděl ale ale otec od sousedový přítelkyně byl velekej fanda motrek nekdyv 70 letech snad i závodil a v 80 letech si postavil "zavoďák z 634 s 500 ohc motorem" já to ještě neviděl prej je to takový hranatý ne moc hezký má to vlaštovky ale těžko soudit soused je motokrosař a klasický motorky ho neberou v tom je kamen urazu ten majitel už zemřel a "švagr" by mu to prodal za podle mě hodně přijatelnejch 30 000 kč ovšem má podmínku že to soused nesmí prodat dál aby motorka zůstla v rodině a taky že to musí nechat v tý uprvě co to je a to se sousedovi nelíbí tak uvidíme mám slíbenou exkurzi do sklepa kde jsou zbytky strojů po tom člověku tak sem vědavej jestli nakrmím oko :)
NULLI SECUNDUS !
HlavaXBR
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 78
Registrován: 29. 10. 2010 19:20


Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod darius » 24. 11. 2010 23:33

TAK ZASE NĚCO PRO VLASTENCE, KDO NEVÍ CO Z PRACHAMA TAK SEM ......http://www.motoinzerce.cz/motorky/jawa/ ... vacka.html

OMLOUVÁM SE JESTLI SEM NĚKOHO POHORŠIL :lol: :lol: :lol:
darius
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1371
Registrován: 23. 2. 2010 21:52
Bydliště: Rousínov

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod Dellorto » 25. 11. 2010 14:36

Jen ty kačky mít, hned bych do toho vlítnul :oops: :roll: :lol: :lol: :lol: !! Co dodat.... :o
I' m not a biker, I´m a motorcyclist
Dellorto
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 800
Registrován: 23. 6. 2010 10:52
Bydliště: Nový Bydžov

Re: TIPY NA MOTO Z MOTOINZERCE A TAK

Příspěvekod Čurda » 25. 11. 2010 23:06

čestný držitel ocenění BRAMBORA ROKU 2010
Čurda
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1989
Registrován: 25. 9. 2009 20:48

PředchozíDalší

Zpět na motorkách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků